Sint-Hubertuslaan 4B, 3080 Tervuren
Uitzonderlijk eigendom gebouwd in 1973 met op een perceel van +/- 23 aren in de omgeving van de British School en het park met actueel 2 koppel-villas. Elke villa bestaat uit een mooie inkomhal, grote leefruimtes, volledig uitgeruste keuken met ontbijthoek, 2 tot 4 slaapkamers, badkamers, kelder en geventileerde ruimte onder de twee villa’s. Nieuw leistenen dak en isolatiesysteem. dubbele beglazing, gascondensatieketel, garage voor 3 auto’s. EPC B . Ideaal als kangoeroewoning of villa voor privé en professioneel gebruik.
Uitzonderlijk eigendom gebouwd in 1973 met op een perceel van +/- 23 aren in de omgeving van de British School en het park met actueel 2 koppelvillas. Elke villa bestaat uit een mooie inkomhal, grote leefruimtes, volledig uitgeruste keuken met ontbijthoek, 2 tot 4 slaapkamers, badkamers, kelder en geventileerde ruimte onder de twee villa’s. Nieuw leistenen dak en isolatiesysteem. dubbele beglazing, gascondensatieketel, garage voor 3 auto’s. EPC B . Ideaal als kangoeroewoning of villa voor privé en professioneel gebruik.
Gelijkvloers (links)
Verdieping (links)
Gelijkvloers (rechts)
Verdieping (rechts)
Tussenverdiep
Kelders (x2)
Divers
Zeer ruime eigendom gebouwd met degelijke materialen. Zeer goede locatie in rustige residentiële straat dichtbij BSB. Ideaal als kangoeroewoning!